Двадесета юбилейна Спартакиада на металоработниците в България , кк Албена 2015

От 16 до 20 септември, 2015г., в к.к. Албена се проведе Двадесета Юбелейна Спартакиада на металоработниците в България. Организатори на мероприятието са Синдикална Федерация "Металици" - КНСБ и Асоциация Европа спорт, с любезното съдействие на ПОК “Доверие” и „М-тел"

В спартакиадата взеха участие 150 души, представители на предприятията "КЦМ 2000 груп" АД - Пловдив, "Алкомет" АД - Шумен, "Аурубис" АД – Пирдоп и “Стомана индъстри” АД – Перник и „Промет стийл „ АД – Бургас Проведени бяха състезания по следните спортни дисциплини: Минифутбол, Волейбол, Тенис на корт, Тенис на маса, Бридж, Шахмат, Петанк, Теглене на въже и Плуване. Победителите бяха наградени с купи, медали и парични награди.

{phocagallery view=category|categoryid=58|limitstart=0|limitcount=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|displayimgrating=0}

XX НАЦИОНАЛНА СПАРТАКИАДА НА МЕТАЛОРАБОТНИЦИТЕ 2015

КЛАСИРАНЕ:

КОМПЛЕКСЕН ПЪРВЕНЕЦ: “КЦМ 2000 ГРУП ” АД – гр. Пловдив

ФЕЪР ПЛЕЙ: “Стомана индъстри” АД – гр. Перник

ФУТБОЛ – МЪЖЕ

Крайно класиране
1 КЦМ
2 Алкомет
3 Стомана
4 Аурубис


ФУТБОЛ – ЖЕНИ

Крайно класиране
1 КЦМ
2 Алкомет
3 Аурубис
4 Стомана


ВОЛЕЙБОЛ – МЪЖЕ

Крайно класиране
1 КЦМ
2 Аурубис
3 Алкомет
4 Стомана


ВОЛЕЙБОЛ – ЖЕНИ

Крайно класиране
1 Алкомет
2 Аурубис
3 КЦМ
4 Стомана


ШАХМАТ – МЪЖЕ

Крайно класиране
1 КЦМ
2 Промет
3 Аурубис
4 Алкомет
5 Стомана


ШАХМАТ – ЖЕНИ

Крайно класиране
1 КЦМ
2 Аурубис
3 Промет
4 Стомана
5 Алкомет


БРИДЖ – МЪЖЕ

Крайно класиране
1 КЦМ
2 Промет
3 Алкомет


БРИДЖ – ЖЕНИ

Крайно класиране
1 Стомана
2 Промет
3 Алкомет
4 Аурубис
5 КЦМ


ТЕНИС НА МАСА – МЪЖЕ ОТБОРНО

Крайно класиране
1 Стомана
2 КЦМ
3 Аурубис
4 Алкомет
5 Промет


ТЕНИС НА МАСА – МЪЖЕ ИНДИВИДУАЛНО

Крайно класиране
1 Емил Михайлов - Стомана
2 Мартин Антов - Стомана
3 Красимир Ганчовски - Аурубис
4 Филип Харизанов - КЦМ
5 Георги Славов - КЦМ
6 Панчо Караиванов - Аурубис


ТЕНИС НА МАСА – МЪЖЕ ДВОЙКИ

Крайно класиране
1 Емил Михайлов/ Мартин Антов - Стомана
2 Никос Кавелос/ Филип Харизанов - КЦМ
3 Красимир Ганчовски/ Младен Божков - Аурубис
4 Валери Панов/ Панчо Караиванов - Аурубис
5 Георги Славов/ Иван Петров - КЦМ
6 Десислав Киров/ Антони Алексиев - Стомана


ТЕНИС НА МАСА – ЖЕНИ ОТБОРНО

Крайно класиране
1 Алкомет 1
2 КЦМ 1
3 Аурубис
4 Алкомет 2
5 Стомана
6 Промет
7 КЦМ 2


ТЕНИС НА МАСА – ЖЕНИ ИНДИВИДУАЛНО

Крайно класиране
1 Йоана Мойсеева - Алкомет
2 Мариана Маринова - Алкомет
3 Станка Кюркчиева - КЦМ
4 Иванка Койчева - Аурубис
5 Илияна Йосифова - Аурубис
6 Иванка Петова - КЦМ


ТЕНИС НА МАСА – ЖЕНИ ДВОЙКИ

Крайно класиране
1 Йоана Мойсеева/ Мариана Маринова - Алкомет
2 Илияна Йосифова/ Иванка Койчева - Аурубис
3 Иванка Петова/ Станка Кюркчиева - КЦМ
4 Светла Захариева/ Габриела Савчева - Стомана
5 Теодора Сребчева/ Зорница Петрова - КЦМ
6 Лилия Христова/ Маруся Стойчева - Алкомет


ПЛУВАНЕ – МЪЖЕ ИНДИВИДУАЛНО

Крайно класиране
1 Боян Петов - КЦМ
2 Николай Кузманов - Аурубис
3 Александър Сребчев - КЦМ
4 Йордан Патов- Аурубис
5 Николай Лаловски - Алкомет
6 Петър Рангелов - Стомана


ПЛУВАНЕ – МЪЖЕ ЩАФЕТА

Крайно класиране
1 КЦМ
2 Аурубис
3 Алкомет
4 Стомана


ПЛУВАНЕ – ЖЕНИ ИНДИВИДУАЛНО

Крайно класиране
1 Елисавета Йорданова - Алкомет
2 Радина Георгиева - Аурубис
3 Наташа Бояджиева - Аурубис
4 Станка Кюркчиева - КЦМ
5 Николина Узунова - КЦМ
6 Станимира Апостолова - КЦМ


ПЛУВАНЕ – ЖЕНИ ЩАФЕТА

Крайно класиране
1 КЦМ
2 Алкомет
3 Аурубис
4 Стомана


ПЕТАНК – МЪЖЕ ИНДИВИДУАЛНО

Крайно класиране
1 Николай Кузманов - Аурубис
2 Денислав Кирилов - Стомана
3 Цветан Въртанов - Аурубис
4 Димо Колев - Алкомет
5 Филип Грудев - КЦМ
6 Ивко Ивков - Стомана


ПЕТАНК – ЖЕНИ ИНДИВИДУАЛНО

Крайно класиране
1 Марияна Стойкова - Стомана
2 Милена Белчева - Стомана
3 Надя Чекендова - КЦМ
4 Наташа Бояджиева - Аурубис
5 Емилия Николова - Алкомет
6 Цанка Лекова - Аурубис


ТЕНИС НА КОРТ – МЪЖЕ ДВОЙКИ

Крайно класиране
1 КЦМ
2 Аурубис
3 Стомана
4 Алкомет


ТЕНИС НА КОРТ – МЪЖЕ ИНДИВИДУАЛНО

Крайно класиране
1 Т. Николов - Аурубис
2 В. Филипов - КЦМ
3 А. Ахмед - Алкомет
4 Я. Пейчев - КЦМ
5 Г. Славов - КЦМ
6 П. Марков - Аурубис


ТЕНИС НА КОРТ – ЖЕНИ ДВОЙКИ

Крайно класиране
1 Аурубис
2 Стомана
3 КЦМ
4 Алкомет


ТЕНИС НА КОРТ – ЖЕНИ ИНДИВИДУАЛНО

Крайно класиране
1 Д. Ангелова - Алкомет
2 А. Петрова - КЦМ
3 И. Йосифова - Аурубис
4 С. Кюркчиева - КЦМ
5 Н. Бояджиева - Аурубис
6 А. Бозова - Алкомет


ТЕГЛЕНЕ НА ВЪЖЕ – МЪЖЕ

Крайно класиране
1 КЦМ
2 Стомана
3 Алкомет
4 Аурубис


ТЕГЛЕНЕ НА ВЪЖЕ – ЖЕНИ

Крайно класиране
1 Алкомет
2 Стомана
3 Аурубис
4 КЦМ


КОМПЛЕКСНО КЛАСИРАНЕ

Крайно класиране
1 КЦМ 157 т.
2 Аурубис 133 т.
3 Алкомет 115 т.
4 Стомана 102 т.
5 Промет 23 т.