Шестнадесетта Открита Спартакиада на Металоработниците в България

В периода 15-19 септември 2011г., в к.к. Албена се проведе Шестнадесетта Открита Спартакиада на металоработниците в България под мотото „Глобална мобилизация срещу нестандартната заетост”. Организатори на мероприятието са Синдикална Федерация "Металици" - КНСБ и Асоциация Европа спорт, с любезното съдействие на Мобилтел.

В спартакиадата взеха участие около 120 души, представители на предприятията "КЦМ 2000 Груп" АД - Пловдив, "Алкомет" АД - Шумен, ", "Аурубис" АД – Пирдоп, “Промет стийл” АД - Бургас, “ОЦК” АД – Кърджали и “Стомана индъстри” АД - Перник.
Проведени бяха състезания по следните спортни дисциплини: минифутбол, волейбол, тенис на корт, тенис на маса, бридж, шах, дартс, теглене на въже и плуване.

Победителите бяха наградени с купи, медали и парични награди.

КЛАСИРАНЕ ПО СПОРТНИ ДИСЦИПЛИНИ:

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ШАХ-ОТБОРНО
/МЪЖЕ/


1. ПРОМЕТ СТИЙЛ – БУРГАС
2. КЦМ – ПЛОВДИВ
3. АУРУБИС - ПИРДОП
4. АЛКОМЕТ – ШУМЕН

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ШАХ - ОТБОРНО
/ЖЕНИ/


1. КЦМ – ПЛОВДИВ
2. АУРУБИС – ПИРДОП
3. АЛКОМЕТ – ШУМЕН
4. СТОМАНА ИНДЪСТРИ - ПЕРНИК


КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
БРИДЖ-ОТБОРНО
/МЪЖЕ/


1. АУРУБИС - ПИРДОП
2. КЦМ –ПЛОВДИВ
3. ПРОМЕТ СТИЙЛ - БУРГАС
4. АЛКОМЕТ - ШУМЕН

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
БРИДЖ - ОТБОРНО
/ЖЕНИ/


1. КЦМ –ПЛОВДИВ
2. АУРУБИС - ПИРДОП
3. АЛКОМЕТ – ШУМЕН

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ТЕНИС НА МАСА - ОТБОРНО
/МЪЖЕ/


1. СТОМАНА ИНДЪСТРИ /ПЕРНИК/
2. АУРУБИС /ПИРДОП/
3. КЦМ /ПЛОВДИВ/
4. /АУРУБИС 2/
5. ПРОМЕТ СТИЙЛ /БУРГАС/

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ТЕНИС НА МАСА - ОТБОРНО
/ЖЕНИ/


1. КЦМ /ПЛОВДИВ/
2. АУРУБИС /ПИРДОП/
3. АЛКОМЕТ /ШУМЕН/

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ТЕНИС НА МАСА - ДВОЙКИ
/МЪЖЕ/


1. Михайлов и Тодоров – Стомана /ПЕРНИК/
2. Харизанов и Кавекос  - КЦМ
3.  Йорданов и Иванов – КЦМ
4.  Стоилов и Касабов - ПРОМЕТ СТИЙЛ
5. Добрев и Каилов – ПРОМЕТ СТИЙЛ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ТЕНИС НА МАСА - ДВОЙКИ
/ЖЕНИ/


1. Иванова и Петева – КЦМ
2. Желева и Богданова – АЛКОМЕТ
3. Койчева и Илчева – АУРУБИС
4. Чекендова и Сребчева – КЦМ
5. Урумова и Кюркчиева - КЦМ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ТЕНИС НА МАСА - ИНДИВИДУАЛНО
/МЪЖЕ/


1. ЕМИЛ МИХАЙЛОВ - СТОМАНА ИНДЪСТРИ
2. ФИЛИП ХАРИЗАНОВ - КЦМ
3. НИКОС КАВЕКОС - КЦМ
4. ДИМИТЪР ТОДОРОВ - СТОМАНА ИНДЪСТРИ
5. ИВАН ЙОРДАНОВ – КЦМ
6. КОНСТАНТИН КАИЛОВ - ПРОМЕТ СТИЙЛ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ТЕНИС НА МАСА - ИНДИВИДУАЛНО
/ЖЕНИ/


1. АНТОАНЕТА ИВАНОВА – КЦМ
2. ЙОАНА ЖЕЛЕВА – АЛКОМЕТ
3. ИВАНКА КОЙЧЕВА – АУРУБИС
4. ИВАНКА ПЕТЕВА – КЦМ
5. СТЕЛА КЮРКЧИЕВА – КЦМ
6. ТАНЯ СРЕБЧЕВА - КЦМ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ТЕНИС НА КОРТ-ОТБОРНО
/МЪЖЕ/


1. СТОМАНА ИНДЪСТРИ /ПЕРНИК/
2. АУРУБИС /ПИРДОП/
3. АУРУБИС /ПИРДОП/-2
4. КЦМ /ПЛОВДИВ/
5. КЦМ /ПЛОВДИВ/-2

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ТЕНИС НА КОРТ-ОТБОРНО
/ЖЕНИ/


1. КЦМ – /ПЛОВДИВ/
2. КЦМ /ПЛОВДИВ/
3. АЛКОМЕТ /ШУМЕН/
4. АУРУБИС /ПИРДОП/
5. АЛКОМЕТ /ШУМЕН/

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ТЕНИС НА КОРТ-ИНДИВИДУАЛНО
/МЪЖЕ/


1. РУМЕН ТАИРСКИ- СТОМАНА ИНДЪСТРИ
2. КОНСТАНТИН КАШЛОВ – ПРОМЕТ СТИЙЛ
3. ИВАН ДОНЧЕВ - АУРУБИС
4. РОМАН РОБУЧИЙСКИ -  СТОМАНА
5. РАДОСЛАВ СИМЕОНОВ - АУРУБИС
6. НИКОЛАЙ ПОПОВ - КЦМ – ПЛОВДИВ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ТЕНИС НА КОРТ-ИНДИВИДУАЛНО
/ЖЕНИ/


1. ДАНИЕЛА АНГЕЛОВА - АЛКОМЕТ
2. ЕМИЛИЯ НИКОВА - КЦМ – ПЛОВДИВ
3. ТОДОРКА СРЕБЧЕВА - КЦМ – ПЛОВДИВ
4. СТАНКА КЮРКЧИЕВА – КЦМ - ПЛОВДИВ
5. ПЕТЯ МАРКОВА - АУРУБИС
6. СТАНИСЛАВА ТОПАЛОВА - АЛКОМЕТ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ПЛУВАНЕ-ЩАФЕТА
/МЪЖЕ/


1. АУРУБИС /ПИРДОП/
2. КЦМ /ПЛОВДИВ/
3. СТОМАНА ИНДЪСТРИ – ПЕРНИК
4. ОЦК – КЪРДЖАЛИ
5. АЛКОМЕТ- ШУМЕН

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ПЛУВАНЕ-ЩАФЕТА
/ЖЕНИ/


1. КЦМ – ПЛОВДИВ
2. АЛКОМЕТ- ШУМЕН
3. АУРУБИС /ПИРДОП/

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ПЛУВАНЕ - ИНДИВИДУАЛНО
/МЪЖЕ/


1. НИКОЛАЙ КУЗМАНОВ- АУРУБИС /ПИРДОП/
2. АЛЕКСАНДЪР СРЕБЧЕВ- КЦМ /ПЛОВДИВ/
3. ВЕСЕЛИН БУЧЕВ – СТОМАНА ИНДЪСТРИ
4. АНГЕЛ ИВАНОВ – АУРУБИС /ПИРДОП/
5. ПЕТКО ЛИЧЕВ – ОЦК /КЪРДЖАЛИ/
6. РАДОСЛАВ СТОЯНОВ - АУРУБИС /ПИРДОП/

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ПЛУВАНЕ - ИНДИВИДУАЛНО
/ЖЕНИ/


1. СТАНКА КЮРКЧИЕВА - КЦМ /ПЛОВДИВ/
2. КИРИЛКА ДИМОВА - КЦМ /ПЛОВДИВ/
3. ЕМИЛИЯ НИКОВА - КЦМ /ПЛОВДИВ/
4. ДАНИЕЛА АНГЕЛОВА – АЛКОМЕТ /ШУМЕН/
5. ПЕТЯ МАЛКОВА - АУРУБИС /ПИРДОП/
6. ИВАНКА ПЕТОВА - КЦМ /ПЛОВДИВ/

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ДАРТС - ОТБОРНО
/МЪЖЕ/


1. АУРУБИС /ПИРДОП/
2. АЛКОМЕТ - ШУМЕН
3. СТОМАНА ИНДЪСТРИ - ПЕРНИК
4. КЦМ-ПЛОВДИВ
5. ОЦК - КЪРДЖАЛИ
6. ПРОМЕТ СТИЙЛ – БУРГАС

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ДАРТС - ОТБОРНО
/ЖЕНИ/


1. АЛКОМЕТ /ШУМЕН/
2. КЦМ-ПЛОВДИВ
3. АУРУБИС - ПИРДОП

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ДАРТС - ИНДИВИДУАЛНО
/МЪЖЕ/

 

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ДАРТС - ИНДИВИДУАЛНО
/МЪЖЕ/

 

1. ВАСИЛ БЕЧЕВ – КЦМ
2. ХРИСТО КИРКОВ - ОЦК
3. ГЕОРГИ КЛИСАРОВ – КЦМ
4. ЦВЕТОМИР ПЕНЧЕВ - АЛКОМЕТ
5. ВЛАДИСЛАВ ПЕТКОВ – СТОМАНА
6. КРАСИМИР ГАНЧОВСКИ - АУРУБИС

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ДАРТС - ИНДИВИДУАЛНО
/ЖЕНИ/

1. ЕМИЛИЯ НИКОВА – КЦМ
2. ИВАНКА КОЙЧЕВА – АУРУБИС
3. ТОДОРКА СРЕБЧЕВА – КЦМ
4. АНТОАНЕТА ИВАНОВА – КЦМ
5. СТАНКА КЮРКЧИЕВА – КЦМ
6. НЕДА УРУМОВА - КЦМ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ТЕГЛЕНЕ НА ВЪЖЕ-ОТБОРНО
/МЪЖЕ/

1. КЦМ – ПЛОВДИВ
2. СТОМАНА ИНДЪСТРИ
3. АУРУБИС – ПИРДОП
4. АЛКОМЕТ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ТЕГЛЕНЕ НА ВЪЖЕ - ОТБОРНО
/ЖЕНИ/

1. АУРУБИС - ПИРДОП
2. АЛКОМЕТ – ШУМЕН
3. КЦМ – ПЛОВДИВ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ВОЛЕЙБОЛ
/МЪЖЕ/

1. АУРУБИС - ПИРДОП
2. СТОМАНА ИНДЪСТРИ /ПЕРНИК/
3. АЛКОМЕТ /ШУМЕН/
4. ОЦК КЪРДЖАЛИ
5. КЦМ – ПЛОВДИВ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
ВОЛЕЙБОЛ
/ЖЕНИ/

1. АУРУБИС – ПИРДОП
2. АЛКОМЕТ /ШУМЕН/
3. КЦМ – ПЛОВДИВ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
МИНИФУТБОЛ
/ЖЕНИ/

1. КЦМ /ПЛОВДИВ/
2. АУРУБИС /ПИРДОП/
3. АЛКОМЕТ /ШУМЕН/

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
МИНИФУТБОЛ
/МЪЖЕ/


1. КЦМ /ПЛОВДИВ/
2. АЛКОМЕТ /ШУМЕН/
3. АУРУБИС /ПИРДОП/
4. СТОМАНА ИНДЪСТРИ /ПЕРНИК/
5. ОЦК /КЪРДЖАЛИ/

• ФЕАР ПЛЕЙ-  ОЦК /КЪРДЖАЛИ/

КРАЙНО КОМПЛЕКСНО
КЛАСИРАНЕ


1.  КЦМ /ПЛОВДИВ/ - 248 т.
2.  АУРУБИС /ПИРДОП/ - 177 т.
3.  АЛКОМЕТ /ШУМЕН/ - 113 т.
4.  СТОМАНА ИНДЪСТРИ /ПЕРНИК/ - 93 т.
5.  ПРОМЕТ СТИЙЛ /БУРГАС/ - 31 т.
6.  ОЦК /КЪРДЖАЛИ/ - 19 т.